Відгуки про компанію VZUTTIA-PO-KARMANYТатьяна А.17.10.2023 ВідмінноШапка як на фото, дуже симпатична! Швидка відправка! дитині 10 років, взяла рр МКсенитта Л.17.10.2023 ВідмінноНаталія Я.17.10.2023 ВідмінноНаталія Я.17.10.2023 ВідмінноХристина З.17.10.2023 ВідмінноЯна М.17.10.2023 ВідмінноЗамовляю взуття вже не вперше. Задоволена якістю і швидкістю доставки товару.Ангеліна В.17.10.2023 ВідмінноУгода на маркетплейсі Prom.uaАльона М.17.10.2023 ВідмінноУгода на маркетплейсі Prom.uaАнна Т.17.10.2023 ВідмінноУгода на маркетплейсі Prom.uaВиктория Д.17.10.2023 Відмінно
Шапка як на фото, дуже симпатична! Швидка відправка! дитині 10 років, взяла рр М
Замовляю взуття вже не вперше. Задоволена якістю і швидкістю доставки товару.