Відгуки про компанію VZUTTIA-PO-KARMANYНаталія В.09.10.2023 ВідмінноДякую,отримала ,все дуже добре!!!Виктория Л.09.10.2023 ВідмінноІнна Б.09.10.2023 ВідмінноАлла М.09.10.2023 ВідмінноЮлія Ц.09.10.2023 ВідмінноУгода на маркетплейсі Prom.uaКаріна Б.09.10.2023 ВідмінноДуже задоволена покупкою.Карина Р.09.10.2023 ВідмінноУгода на маркетплейсі Prom.uaОльга Ш.09.10.2023 ВідмінноУгода на маркетплейсі Prom.uaТетяна Ф.09.10.2023 ВідмінноОлена С.09.10.2023 Відмінно
Дякую,отримала ,все дуже добре!!!
Дуже задоволена покупкою.